chatters در روزنامه نشانه – 7 اردیبهشت روزنامه هدف

chatters در: روزنامه نشانه – 7 اردیبهشت روزنامه هدف روزنامه های ورزشی

گت بلاگز اخبار حوادث مجازات آزار همسر دایی , شلاق و تبعید

مردی که متهم بود به همسر دایی‌ خود آزار و اذیت رسانده ‌است، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به شلاق و یک سال تبعید محکوم شد. 

شلاق و تبعید؛ مجازات آزار همسر دایی

عبارات مهم : زندگی

مردی که متهم بود به همسر دایی خود آزار و اذیت رسانده هست، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به شلاق و یک سال تبعید محکوم شد.

به گزارش شرق، این مرد جوان یک سال قبل با ورود به منزل دایی خود، همسر او را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس متواری شده است بود؛ زن جوان نیز با شکایت از او، مدعی شد متهم به زور وارد منزل اش شده است است و خواستار مجازات او شد.

این زن هرچند در بازجویی های اولیه مدعی شد مرد جوان از روی دیوار و به زور وارد منزل او شده است هست، در تحقیقات بعدی و در جلسه پیگیری گفت رفت وآمد مرد جوان به منزل اش امری عادی بوده هست.

مجازات آزار همسر دایی , شلاق و تبعید

در جلسه پیگیری به این پرونده، ابتدا شاکی در جایگاه حاضر شد و در توضیح شکایت خود گفت: من سال های زیادی است که با مردی ازدواج کرده و زندگی می کنم. هرچند من و شوهرم صیغه هستیم و عقد دائم نکرده ایم، ولی زندگی خوبی داشتیم و من هم از اینکه عقد دائم شوهرم نیستم، گلایه ای نداشتم و از او دو فرزند دارم. شوهرم وضع مالی بدی نداشت و زندگی ما به خوبی می گذشت. از آنجایی که فرزندی معلول دارم، شوهرم مجبور بود زیاد کار کند. روز اتفاق او به مأموریت کاری رفته و در پایتخت کشور عزیزمان ایران نبود. پسر بزرگم را با خود برده بود و پسر کوچک که معلولیت دارد، در منزل مانده بود. من و پسرم در منزل بودیم و من داشتم کارهای روزانه ام را انجام می دادم که خواهرزاده شوهرم وارد منزل شد. اینکه او به منزل ما بیاید، امری عادی هست؛ چون ما همسایه دیواربه دیوار بودیم و هربار که شوهرم به مأموریت می رفت یا کاری داشت، من از خانواده خواهرشوهرم کمک می گرفتم.

روز اتفاق نیز هنگامی که خواهرزاده شوهرم وارد منزل شد، من متوجه نشدم چطور آمده هست، ولی از آنجایی که به او اعتماد داشتم، چیزی نگفتم. البته اینکه بدون اجازه وارد منزل شد، امری عجیب بود؛ چون هروقت می خواست به منزل ما بیاید، در می زد و من در را باز می کردم. به هرحال چیزی نگفتم، ولی رفتارهای او به نظرم غیرعادی بود. من نمی دانستم باید چه کنم و چه بگویم تا اینکه او یک دفعه به سمت من آمد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد.

مردی که متهم بود به همسر دایی‌ خود آزار و اذیت رسانده ‌است، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به شلاق و یک سال تبعید محکوم شد. 

زن جوان در پاسخ به این پرسش که آیا مقاومت نکرده هست، گفت: من خیلی مقاومت کردم و در نهایت هنگامی که دیدم که نمی توانم کاری کنم، به او التماس کردم و گفتم با این کارت باعث می شوی زندگی من و رابطه خودت با خانواده ات خراب شود، ولی قبول نکرد. او اصلا در حالت عادی نبود. از آنجایی که پسرم معلولیت داشت، بنابراین امکان اینکه او بتواند کسی را خبر یا به من کمک کند، وجود نداشت. حالا که این اتفاق افتاده، زندگی خانوادگی من تحت تأثیر قرار گرفته و شوهرم قصد دارد من را طلاق دهد. من دو فرزند دارم و نمی دانم چطور باید آنها را بزرگ کنم.

سپس متهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: من وارد منزل شدم و این امر نیز کاری غیرعادی در روابط خانوادگی ما نبود؛ چون دایی ام نبود، گفتم شاید کاری داشته باشند و خواستم به آنها کمکی کرده باشم. همسر او به من نزدیک شد، ولی من کاری نکردم و اتهامی را که می زند، قبول ندارم. من به او تعرض نکرده ام.

با آخر گفته های متهم و زن شاکی، هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند و متهم را از تجاوز به عنف تبرئه و به علت رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق و یک سال تبعید محکوم کردند. این حکم در 20 روز بعد از ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی هست.

مجازات آزار همسر دایی , شلاق و تبعید

واژه های کلیدی: زندگی | مجازات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog