chatters در روزنامه نشانه – 7 اردیبهشت روزنامه هدف

chatters در: روزنامه نشانه – 7 اردیبهشت روزنامه هدف روزنامه های ورزشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی به جای شعار برنامه بدهد/ قطعا جنگی در کار نیست ، کرباسچی

اگر دولت جهت شرایط فعلی برنامه بدهد نگرانی‌های مردم تقلیل پیدا می‌کند و طرف‌های خارجی هم متوجه توانایی‌های و قدرت واقعی حل بحران‌ها را از طرف کشور عزیزمان ایران

روحانی به جای شعار برنامه بدهد/ قطعا جنگی در کار نیست ، کرباسچی

کرباسچی: روحانی به جای شعار برنامه بدهد/ قطعا جنگی در کار نیست

عبارات مهم : اداره

اگر دولت جهت شرایط فعلی برنامه بدهد نگرانی های مردم تقلیل پیدا می کند و طرف های خارجی هم متوجه توانایی های و قدرت واقعی حل بحران ها را از طرف کشور عزیزمان ایران در می یابند.

به گزارش اعتمادآنلاین ؛غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب عاملان سازندگی اعتقاد است روحانی به جای صحبت های احساسی و شعاری حرف زدن برنامه ای جهت اداره کشور ارائه کند تا پرسشها مردم حل و فصل شود.

دبیر کل حزب سازندگی با توجه به هشدارهایی که حسن روحانی مدیر جمهوری به آمریکا داد و عوض کردن لحنی که ایجاد شده است گفت: اگر دولت جهت شرایط فعلی برنامه بدهد نگرانی های مردم تقلیل پیدا می کند و طرف های خارجی هم متوجه توانایی های و قدرت واقعی حل بحران ها را از طرف کشور عزیزمان ایران در می یابند.

روحانی به جای شعار برنامه بدهد/ قطعا جنگی در کار نیست ، کرباسچی

غلامحسین کرباسچی، دبیر کل حزب عاملان سازندگی با اشاره به بیانات حسن روحانی رییس جمهوری در همایش روسای نمایندگی های کشور عزیزمان ایران در خارج از کشور و هشدارهایی که نسبت به رییس جمهوری آمریکا مطرح کرد، گفت: آقای روحانی و همکارانشان باید زیاد از اینکه در صحبت ها احساسی و شعاری حرف بزنند برنامه دولت جهت اداره کشور در شرایط تازه را مطرح کنند و به حل وفصل پرسشها و پرسشها مردم بپردازند.

او با اشاره به لزوم اعلام برنامه از طرف دولت، گفت: با این کار هم نگرانی های مردم تقلیل پیدا می کند و هم طرف های خارجی توانایی ها و قدرت واقعی حل بحران ها را از طرف کشور عزیزمان ایران در می یابند. با این برخوردها است که پاسخ عملی مدیران اجرایی به دسیسه گران داده می شود.

اگر دولت جهت شرایط فعلی برنامه بدهد نگرانی‌های مردم تقلیل پیدا می‌کند و طرف‌های خارجی هم متوجه توانایی‌های و قدرت واقعی حل بحران‌ها را از طرف کشور عزیزمان ایران

این فعال سیاسی اصلاح طلب با توجه به اوضاع کشور و پرسشها اقتصادی و معیشتی مردم گفت: بالاخره مردم ایشان را گزینش کرده اند تا آرامش، امنیت و رفاه ارزش را تأمین و پرسشها زندگی ارزش را حل وفصل کند و در یک جمله وعده های انتخاباتی را عملی کنند. الان اگر به فضای تبلیغاتی داخل و خارج توجه کنیم آنچه مردم را ناراضی و توطئه گران را به طمع انداخته عمدتا ضعف ها و نارسایی های داخلی است که نقش مهم در حل آنها را مدیر جمهور و همکاران باید ایفا کنند.

کرباسچی راجع به صحبت بعضی از تحلیلگران مبنی بر احتمال بالای بروز تنش و جنگ بین کشور عزیزمان ایران و آمریکا گفت: جنگ و حمله و … قطعا پیش نمی آید ولی این حالت تعلیق و بینابینی خیلی بر زندگی مردم و عدم آرامش تاثیر دارد و باید از روش هایی استفاده شود تا بتوان این اوضاع را به ثبات رساند. اگر اتفاقی رخ دهد مردم حتما پای کشور می ایستند ولی بالاخره زندگی دارند و سیاستمداران و مدیران کشور باید راه اداره زندگی مردم را در هر شرایطی هموار کنند.

روحانی به جای شعار برنامه بدهد/ قطعا جنگی در کار نیست ، کرباسچی

واژه های کلیدی: اداره | ایران | خارجی | زندگی | برنامه | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog